Zvárač / Zámočník

Náplň práce a požiadavky
Hlavnou náplňou práce uvedenej pozície je:
- zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou.
- zváranie oceľových konštrukcií.
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie.
- štátna skúška výhodou
- zváranie MIG/MAG

Druh pracovného pomeru
- živnosť
- plný úväzok

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské

Vzdelanie v odbore
- strojárske, technické

Prax
- min.2 roky

Plat
- 1000 - 1500 EUR (dohodou)

Nástup
- IHNEĎ

životopis na e-mail: personal@interkov.eu alebo telefonicky +421 948 288 930

Pošlite nám svoj životopis

Údaje označené * sú povinné

Vyhlásenie dotknutej osoby

Odoslaním formulára vyhlasujem, že som sa ako dotknutá osoba v súlade so zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov oboznámil/a s informáciami o ochrane osobných údajov u prevádzkovateľa INTERKOV STEEL, s.r.o. so sídlom Krivianska 1263, 082 71 Lipany, IČO: 50 599 984 spoločnosť zapísaná v OR OS Prešov, vl. č. 33795/P, odd.: Sro a bol/a som poučená o svojich právach.

Ochrana osobných údajov